Пам`ятка  для батьків, 

діти яких відвідують заклади дошкільної освіти в умовах карантину    по СOVID – 19

Шановні батьки!

У зв’язку з роботою закладів дошкільної освіти в умовах карантину  прохання дотримуватись наступних правил:

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка, зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 8.00 до 18.30: приводьте дитину до ЗДО своєчасно, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

3. Ранковий прийом дітей  здійснюється вихователями на території ЗДО, або біля входу у приміщення. Вранці дітям проводиться температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками  захворювання –  відсторонюються.

4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини, під підпис.

5. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі проводиться систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а також квартування приміщень із застосуванням бактерицидних ламп.

6. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові серветки, головний убір.

7. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини, для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).  

8. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте сторінку вихователя Вашої групи у Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.

Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі.

 Контактний телефон ЗДО:  (52-49-72);      

Нагадуємо, 

що основними симптомами COVID-19 є підвищена температура, лихоманка, сухий подразнюючий кашель, утруднене дихання, задуха, стискання в грудях, біль у горлі.

Вірус може приховувати себе якийсь час. Перевіряйте стан дитини до виходу з дому! Якщо на Covid–19 хворіє хтось, хто мешкає з дитиною разом, не ведіть дитину до ЗДО. Якщо Ваша дитина захворіла на Covid–19 (або є підозра на те, що вона хвора) повідомте негайно про це вихователя для подальшого спостереження за іншими дітьми у групі.

Бережіть себе та своїх близьких! Бажаємо всім міцного здоров’я!

Пам’ятайте, що соціальна відповідальність –

 НАЙГОЛОВНІШЕ!